1903 Sammlung vorzügl. Hausmittel gegen die meisten Krankheiten des Menschen sowie Beschreibung der heilkräftigsten Pflanzen. Weixdorf b. D., 1903, Edmund Ramsdorf, 128 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, melléklet kijár és ketté szakadt.