Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2397056
11450
395
Antique
Svarowski kristály hárfa. Eredeti dobozában 6 cm 2349570
11451
395
Antique
Berndorf szecessziós vadász bronz tál, plasztikusan vadászkutyával díszített, Otto Jarl (1856-1915) terve után, jelzett (Jarl a felső részén, Berndorf az alján), kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 11,5x17,5 cm, m: 2 cm/ Berndorf art nouveau hunting plate, decorated with hunting dog, after Otto Jarl (1856-1915), signed (Jarl and Berndorf), with some minor damages, 11,5x17,5 cm, height: 2 cm 2395590
11452
395
Antique
Antik, feltehetően XIX. sz. végi vagy XX. sz. eleji női vagy gyerek mellény, hímzett szövet, belseje sérült, hossz: 36 cm, szélesség: 39 cm 2402856
11453
395
Antique
Mini festőállvány, faragott fa fényképtartó 31 cm 2395118
11454
395
15000
Antique
Design fém citromfacsaró. Jelzett Alessi Yamaha - Philippe Starck lemon presser 30 cm 2395133
11455
395
Antique
Szabó Gyula (?-): Retro iparművész réz gyertyatartók 3 db. Jelzettek. 22 cm 2395854
11456
395
Antique
Márvány ékszeres doboz plüss béléssel. Réz lábakon. 18x12 cm 2401513
11457
395
30000
Antique
1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Országos Dalos Ünnepély Kassa" zománcozott fém kupa. A zománcképeken Rákóczi és Kassa látképe, valamint MDEOSZ és Kassa címere. Boczán Károly munkája. 24 cm / Enameled metal cup 24 cm 2401782
11458
395
Antique
Nagy méretű, antik kovácsoltvas virágtartó, rózsás díszítéssel XIX. sz. 79 cm 2360082
11459
395
15000
Antique
Nagy méretű, fedeles ón kiöntő, féldrágakövekkel. Oroszlános díszítéssel. 37 cm 2401376
11461
395
Antique
Angyalfejes réz falikar párban, vezetékkel. Gyertya izzókhoz. Egyik műanyagja kissé sérült. 33 cm, burával 2402196
11462
395
Antique
Régi ovális tükör, gipsz rátétes fa kerettel, rózsás díszítéssel, sérült, 51x31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft