Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2362353
15600
395
Books: Sports, Chess, Alpinism
Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban. 2398657
15601
395
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 2364860
15602
395
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzőkkel. 2379796
15603
395
Háda József: A kapus iskolája. Bp., 1943, Háda József. Fekete-fehér képekkel illusztrált Pótolt papírkötés, eredeti borító hiányzik. Helyenként kissé foltos lapokkal. 2403040
15604
395
Jevgenyij Ogurenkov: A korszerű ökölvívás. Fordította: Dr. Zsinka István. Bp., 1969, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé viseltes kiadói papírkötésben. Példányszám: 2000 2384631
15605
395
Drapál János: Egy élet a motorsportért. Szerk.: Vörös János. hn.,én., Honvéd Petőfi Sport Egyesület. Kiadói papírkötés. 2396246
15606
395
A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt 'pózoló' sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos. 2357711
15607
395
Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben 2357703
15608
395
Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben 2367388
15609
395
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban. 2348670
15610
395
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés. 2302608
15611
395
Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft