Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 22
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2238097
16577
392
Books: Military
Király Béla: Honvédségből Néphadsereg. Bp., 1989., Co-Nexus Print-teR. Kiadói papírkötés. 2353896
16578
392
Books: Military
Babucs Zoltán: Jászmagyar honvédek albuma (1921-1945). Dedikált! . Barót, 2017. Tortoma. Kiadói kartonált papírkötés. 2332139
16579
392
Books: Military
Karsa Ferenc: Szabadságharcos napló. H.n., 1993, Zrínyi Kiadó. Kiadói papír kötésben. 2162618
16580
392
4400
Books: Military
1936 Szabó Károly: Hosszúpihenő... Karikatúrák a katonaéletből. Rajzolta: Szabó Károly. Szombathely, 1936., Marineum Rt., 64 (49 (fekete-fehér)+15 (színes, felragasztott)) t. Kiadói szakadt, javított papírmappában, hiányos (100 t.-val lenne teljes.) Egyetlen kiadás. 2374946
16581
392
Books: Military
1981-1985 Vegyes militária tétel, 3 db: 1981 Iránytű. Alegységparancsnoki tájékoztató. 1981. március. 8. évf. 1. Bp., Munkásőrség Országos Parancsnoksága.; 1982 Bátorságért évkönyv. 1982/83. Bp., 1983, Zrínyi.; Katonaélet. Zsebkönyv a Magyar Néphadseregről. Bp., 1985., Zrínyi. Kissé kopott papírkötésekben 2365851
16582
392
Books: Military
Montgomery tábornagy emlékiratai. Bp.,1981, Zrínyi-Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. kiadói papír védőborítóban. 1998842
16583
392
Books: Military
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 4 hiányzó táblával, 38-43. oldalak között két lap és egy tábla kijár. 2092817
16584
392
Books: Military
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, részben felvágatlan lapokkal. 2365843
16585
392
Books: Military
Charles de Gaulle: Háborús emlékiratok (1940-1946) . Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban. Kiadói szakadt papír védőborítóban. 2285939
16586
392
Books: Military
Nigel Cawthorne: Győzelem. A történelem 100 legnagyobb hadvezére. Bódogh-Szabó Pál fordítása. Pécs, 2008, Alexandra. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft