Festmények és grafikák

Tételek száma: 230

10208.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10210.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

10212.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Szuromi Imre (1948-): Bogdányi út 40. (Szentendre). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 76×50 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10213.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Takács László (1940-): Ráckevei naplemente. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 19x27 cm
10214.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és a múlt. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap bal oldala foltos. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and the past. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. Left part of the sheet spotty.
10215.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Tellinger István (1940-2008): Arcok. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 13×14 cm
10216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10217.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tuka László (1924-2007): Virág II. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (17/100), 29×16 cm
10218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Turcsán Miklós (1944-): Betegágy, 2001. Olaj, farost. Jelzett. 35x50 cm
10219.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Újhelyi Jenő (1927-): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10220.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ujváry Lajos (1925-2006): Virágok. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19,5x13 cm
10221.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft