Festmények és grafikák

Tételek száma: 230

Somlai Vilma (1938-2007): Vörösberény. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×59,5 cm
10196.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10197.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Straub József (1928-1987): Stég. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×35 cm
10198.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Horgászok. Olaj, vászon, kissé sérült, 60x50cm
10199.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Sz. Lázár Anna (?-): Kígyómadár. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 16x11,5 cm.
10200.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szabó Vladimir (1905-1991): Hölgyek, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, apró szakadással és elszíneződésekkel a papírszéleken, 39×29 cm
10201.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
14

Szabó Vladimir (1905-1991): Készülődés az esküvőre, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, gyűrődésekkel, 29×39 cm
10202.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Szabó Vladimir (1905-1991): Gyógyító víz. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (59/100). 22x30 cm
10203.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10204.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szász Endre (1926-2003): Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 6,5x4 cm
10205.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Stéhlik János (1942-2021): Kilenc fűz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm
10206.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10207.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft