Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 153

Ezüst (Ag) váza, jelzett, m: 30 cm, 196 gr
19120.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
15

3 db ezüstnyelű (Ag) kés, jelzett, részben rozsdás, h: 25 cm, bruttó 71,6 gr
19121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag) színházi táska, bőr béléssel, jelzett, 18×14 cm, bruttó: 221 g
19122.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

19123.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) 6 személyes komplett evőeszköz készlet + 2 db kis fűszeres kanálka. Jelzett, mesterjegyes. Összesen nettó 2252 g + ezüst nyelű kések.
19124.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50

Ezüst (Ag) tálca. XIX. sz., magyar. Gazdagon díszített, florális elemekkel. Jelzett, mesterjegyes / large silver tray 1320 g,  48x39 cm
19125.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

19126.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ezüst (Ag) nyelű levélnyitó, Jelzett, h: 27,5 cm
19127.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

Ezüst(Ag) gyűrű, ametiszttel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,72 g
19128.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret:56, bruttó: 3,82 g
19129.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: max. 20 cm, nettó: 19,79 g
19130.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 8,79 g
19131.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft