Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 153

Ezüst(Ag) szintetikus barna kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,26 g
19108.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) láng alakú gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,23 g
19109.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,2 g
19110.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 17 és 18 cm, nettó: 5,46 g
19111.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 40 cm, nettó: 81,9 g
19112.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst(Ag) óra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 33,01 g
19113.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) rombusz alakú markazitos gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,29 g
19114.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst (Ag) karkötő szintetikus kövekkel. Jelzett. karcolással. br: 20,63 g
19115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) és gyöngyfogas (grandlis) vadász ékszer szett. Fülbevaló pár,  nyaklánc. Jelzett bruttó 16,6 g
19116.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Arany (Au) gyűrű 14k jelzett, szintetikus kővel 2,5 g m: 59
19117.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst (Ag) keresztelő egy személyes evőeszköz készlet. XX, sz, eleje, magyar. Jelzett, mesterjegyes, szép állapotú díszdobozban, Össz nettó 118 g  + ezüst nyelű kés.
19118.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
18

Ezüst (Ag) kiskanál készlet 6 db díszdobozban össz nettó 75 g Jelzett.
19119.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft