Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 22
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2346600
11403
390
Antique
XIX. sz. eleje: Ereklyetartó. Réz, vésett díszítéssel, belül ezüst sújtással 7,5x6,5 cm / Relic holder. brass, ornamented. 2349570
11404
390
Antique
Berndorf szecessziós vadász bronz tál, plasztikusan vadászkutyával díszített, Otto Jarl (1856-1915) terve után, jelzett (Jarl a felső részén, Berndorf az alján), kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 11,5x17,5 cm, m: 2 cm/ Berndorf art nouveau hunting plate, decorated with hunting dog, after Otto Jarl (1856-1915), signed (Jarl and Berndorf), with some minor damages, 11,5x17,5 cm, height: 2 cm 2295767
11405
390
Antique
Antik ezüstözött pohár, jelzett, m: 13,5 cm 2019816
11406
390
Antique
Ezüstözött kefe, hiányzó sörtékkel, h: 16,5 cm 2346420
11407
390
15000
Antique
Ólomüveg díszüveg bejárati ajtó, előszoba ajtó fölé. Félkör alakú. Duplán, hőszigetelő üveggel kombinálva gumi szegéllyel, gázzal feltöltve. 80x30 cm 2326369
11408
390
28000
Antique
Neobarokk stílusú fa tükör, néhány helyen restaurált. 82x63 cm 2347968
11410
390
Antique
Andrejka József (1859-1948): Lehel kürtje, másolat. Gipsz, jelzés nélkül. Apró csorbákkal. h: 43 cm. Mellékelve Szécsiné Andrejka Margit, Andrejka József leszármazottjának levele, amelynek első oldalán az árverésünkön szereplő tételről ír. Eredeti borítékban 2348304
11411
390
Antique
Fa sétapálca, lófejet formáló ón plasztikus véggel, apró kopásnyomokkal, m: 97 cm 2349670
11413
390
Antique
Ezüst (Ag) szélű kristály hamutál, jelzett, jó állapotban, d: 13 cm 2351891
11414
390
Antique
Art deco asztal,. Antik, lakkozott, politúrozott fa. Néhány kisebb kopással. 60x80 cm, m: 73 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! 2351893
11415
390
Antique
Fürdőszobai asztalka. Fém, üveg lappal. Jó állapotban d: 41 cm, m: 68 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! 2351217
11416
390
30000
Antique
Nagy méretű kard, pallos. Kína, XX, sz, közepe. Gazdagon díszített, fém markolat, fém borítással, jelzett a pengén. 102 cm / Chinese sword Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft