https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 212

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1936 Art deco stílusú, gazdagon illusztrált angol bányagépek katalógusa  24p
1
13162.

1936 Art deco stílusú, gazdagon illusztrált angol bányagépek katalógusa 24p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Hazai és külföldi ásványvizek ismertetése. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Benczúr Gyula. Kiadja: Édeskuty L. Ásványvíz kereskedelmi Rt. Képes reklámnyomtatvány 16p.
1
13163.

1936 Hazai és külföldi ásványvizek ismertetése. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Benczúr Gyula. Kiadja: Édeskuty L. Ásványvíz kereskedelmi Rt. Képes reklámnyomtatvány 16p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1937 Griger Miklós: Népkirályság vagy diktatúra? Korunk Szava Népkönyvtára. 2-3. sz. Bp., Korunk Szava, (Stephaneum-ny.), foltos, 16 p.
1
13164.

1937 Griger Miklós: Népkirályság vagy diktatúra? Korunk Szava Népkönyvtára. 2-3. sz. Bp., Korunk Szava, (Stephaneum-ny.), foltos, 16 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1937 Tolnai világlapja egybekötött, 12 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott félvászon-kötésben, néhány hiányzó lappal.
1
13165.

1937 Tolnai világlapja egybekötött, 12 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott félvászon-kötésben, néhány hiányzó lappal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
1
13166.

1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1938 Május elseje, illusztrált kiadvány, hajtott
1
13167.

1938 Május elseje, illusztrált kiadvány, hajtott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 Az Egyedül vagyunk c. folyóirat február, márciusi számai. Kissé sérült papírborítóval.
1
13168.

1939 Az Egyedül vagyunk c. folyóirat február, márciusi számai. Kissé sérült papírborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939.I.28 Uj Magyarság lap 3. és 4. oldalból álló töredéke, 4. oldalon több zsidótörvénnyel kapcsolatos írással:  hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal.
1
13169.

1939.I.28 Uj Magyarság lap 3. és 4. oldalból álló töredéke, 4. oldalon több zsidótörvénnyel kapcsolatos írással: hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 Munkács üzen, benne írással a 1939. január 6.-i cseh-ukrán támadásról, 8p
1
13170.

1939 Munkács üzen, benne írással a 1939. január 6.-i cseh-ukrán támadásról, 8p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
30
 
1939 Alföldi vőfélykönyv. Bp., [1939], Népirodalmi Vállalat,(Általános-ny.), felvágatlan, kissé foltos, 4 sztl.
1
13171.

1939 Alföldi vőfélykönyv. Bp., [1939], Népirodalmi Vállalat,(Általános-ny.), felvágatlan, kissé foltos, 4 sztl.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1939 Bp., Magyar Szárnyaskerék című újság XX. évfolyamának 5. száma
1
13172.

1939 Bp., Magyar Szárnyaskerék című újság XX. évfolyamának 5. száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 gróf Teleki Pál irodalmi munkássága. Különlenyomat a Földrajzi Közlemények 1939. évi, LXVII. kötet, 4. számából. 10 p. Bibliográfia éves bontásban. Kiadói papírkötés.
1
13173.

1939 gróf Teleki Pál irodalmi munkássága. Különlenyomat a Földrajzi Közlemények 1939. évi, LXVII. kötet, 4. számából. 10 p. Bibliográfia éves bontásban. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz