https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 212

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1960 Képes Sport VII. évf. 37. sz., 1960. szept 13., kissé szakadt borítóval, a címlapon Kárpáty Rudolf olimpiai bajnok.
1
13198.

1960 Képes Sport VII. évf. 37. sz., 1960. szept 13., kissé szakadt borítóval, a címlapon Kárpáty Rudolf olimpiai bajnok.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .
1
13199.

cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1960 Népsport 1960. szept. 9., XVI. évf. 186. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte Kárpáti Rudolf (1920-1999) kardvívó olimpiai bajnoki címének a hírével a címlapon.
1
13200.

1960 Népsport 1960. szept. 9., XVI. évf. 186. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte Kárpáti Rudolf (1920-1999) kardvívó olimpiai bajnoki címének a hírével a címlapon.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1960 Szovjet államot népszerűsítő propagandanyomtatványok, 6 db
1
13201.

cca 1960 Szovjet államot népszerűsítő propagandanyomtatványok, 6 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1961 Gagarin az űrben. Az Esti hírlap rendkívüli kiadása
1
13202.

1961 Gagarin az űrben. Az Esti hírlap rendkívüli kiadása

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1962 Zavodi Crvena Zastava vadászpuska angol nyelvű prospektusa
1
13203.

1962 Zavodi Crvena Zastava vadászpuska angol nyelvű prospektusa

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1963 Bp., Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria katalógus
1
13204.

1963 Bp., Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria katalógus

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1964 Népsport 1964. okt. 16., XX. évf. 206. sz., 6 p. Benne a kor, a XVIII. nyári tokiói olimpia híreivel, közte Rejtő Ildikó vívó és Török Ferenc öttusázó olimpiai bajnoki címének hírével a címlapon.
1
13205.

1964 Népsport 1964. okt. 16., XX. évf. 206. sz., 6 p. Benne a kor, a XVIII. nyári tokiói olimpia híreivel, közte Rejtő Ildikó vívó és Török Ferenc öttusázó olimpiai bajnoki címének hírével a címlapon.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1964 Népsport 1964. okt. 21., XX. évf. 211. sz., 6 p. Benne a kor, a XVIII. nyári tokiói olimpia híreivel, közte Pézsa Tibor kardvívó olimpiai aranyérmének és Hammerl László sportlövő bronzérmének, és magyar-csehszlovák labdarúgó döntő híreivel a címlapon.
1
13206.

1964 Népsport 1964. okt. 21., XX. évf. 211. sz., 6 p. Benne a kor, a XVIII. nyári tokiói olimpia híreivel, közte Pézsa Tibor kardvívó olimpiai aranyérmének és Hammerl László sportlövő bronzérmének, és magyar-csehszlovák labdarúgó döntő híreivel a címlapon.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1965 Füles IX. évf. 6. sz. 1965. feb. 7.
1
13207.

1965 Füles IX. évf. 6. sz. 1965. feb. 7.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1968 Népsport 1968. okt. 24., XXIV. évf. 215. sz., 6 p. Benne a kor, a XIX. nyári mexikói olimpia híreivel, közte Kulcsár Győző párbajtőröző olimpiai bajnoki címének a hírével a címlapon.
1
13208.

1968 Népsport 1968. okt. 24., XXIV. évf. 215. sz., 6 p. Benne a kor, a XIX. nyári mexikói olimpia híreivel, közte Kulcsár Győző párbajtőröző olimpiai bajnoki címének a hírével a címlapon.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1968 Népsport 1968. okt. 18., XXIV. évf. 209. sz., 6 p. Benne a kor, a XIX. nyári mexikói olimpia híreivel, közte az öttusa csapat (Balczó András,Móna István,Török Ferenc) és Zsivótzky Gyula aranyérmének hírével a  címlapon.
1
13209.

1968 Népsport 1968. okt. 18., XXIV. évf. 209. sz., 6 p. Benne a kor, a XIX. nyári mexikói olimpia híreivel, közte az öttusa csapat (Balczó András,Móna István,Török Ferenc) és Zsivótzky Gyula aranyérmének hírével a címlapon.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz