Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 32

Walt Disney mesék: Micimackó, Hófehérke, Pinokkió. Bp., 1987. Kiadói kartonálásban
17405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17406.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Geoff Johns: Zöld Lámpás. DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény. London, 2019, Eaglemoss Ltd. Kiadói kartonált papírkötésben.
17407.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17408.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17409.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Benedek Elek: Hazánk története. Bp., 1905, Athenaeum. Egy kép és egy lap fénymásolva. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal, sérülésekkel.
17411.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Harsányi Gréte: Ne féltsük Évit, Bp, Hungária Könyvkiadó, félvászon-kötés, kicsit szakadt a gerince, ajándékozási sorokkal
17412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft