Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 271

Gyöngy nyaklánc ezüst (Ag) szerelékkel 46 cm
19216.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Thomas Sabo ezüst (Ag) panda maci kövekkel kirakva. függő . Jelzett. 10,88 g
19217.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Thomas Sabo ezüst (Ag) fülbevaló strasszokkal. Jelzett. 5,61 g
19218.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Thomas Sabo ezüst (Ag) medál strasszokkal. Jelzett. d: 32 mm, 9,9 g
19219.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Thomas Sabo ezüst (Ag) gyűrű. Jelzett. m: 54, 18,71 g
19220.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Thomas Sabo ezüst (Ag) vesco csízma formájú medál . Jelzett. 21,99 g
19221.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, d: 1 cm, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 3,7 g
19222.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) függő holdkővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,6 g
19223.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arany gyűrű kis kövekkel. 14K arany, jelzett m:57, 1,8 g
19224.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Universal női 14K aranyóra, fám szíjjal. Működő állapotban. d: 2 cm
19225.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,28 g
19226.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) négysávos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,85 g
19227.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft