Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2200554
19144
379
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr körző, jelzett, 4,5×1,8 cm, nettó: 5,38 g 2200545
19145
379
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás tálka, jelzett, monogrammal, d: 5,5 cm, nettó: 14,42 g 2200019
19146
379
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 6,8 g 2200013
19147
379
13000
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 14,1 g 2200205
19148
379
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, virágos függővel, Pandora jelzéssel, h: 62 cm, bruttó: 18,28 g 2200420
19149
379
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, ametiszt medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 5,38 g 2200431
19150
379
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes elemekből álló nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 13,86 g 2200460
19151
379
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 27,78 g 2199918
19152
379
Jewellery
Ezüst (Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, nettó: 5,86 g 2199908
19153
379
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, lila kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,66 g 2199976
19154
379
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 1,1 cm, bruttó: 2,02 g 2200181
19155
379
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr padocska, jelzett, 4×2 cm, nettó: 6,55 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft