Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2229278
13155
378
Music, Musical notes, Instruments
1907 Magyar-Divat férfi karének. kottafüzet 2229285
13156
378
cca 1900 Kurucz dalok teljes gyűjteménye kottafüzet litografált címlappal. 2183711
13157
378
1940 Karácsonyi Album. 1940-1941. Bp., 1940., Zeneműnyomda, 64 p. Spirálkötésben, a hátsó borító foltos, az elülső borítón szakadással. 2188715
13158
378
1929 Muzsika. Zeneművészeti, zenetudományi és zenekritikai folyóirat. I. évf. 1-2., 3.,4., 6-7.,8-9., 10., 11. Majdnem teljes évfolyam, az 5. sz. hiányzik. Szerk.: Papp Viktor. Félvászon-kötésben, a címlapok az első kivételével hiányoznak, kopott, foltos borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft