Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 356

Shakspere összes színművei I-VI. köt.: I-II. köt.: Shakspere tragédiái I-II., III-IV. köt.: Shakspere történeti színművei. I-II., V. köt.: Shakspere vígjátékai. VI. köt.: Shakspere regényes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta: Dr. Voinovich Géza. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a II. kötet elülső tábláján apró ütődéssel, névbélyegzőkkel, egyébként jó állapotban.
17566.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. Bp., én. Révai. halina kötésben + Kós Károly: Varju nemzetség. Bp., Szépirodalmi Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17567.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17569.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17570.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17571.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17572.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Új idők lexikona. 1. köt.: A-Almafa. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17573.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Szerk.: Hajdú Péter. Bp.,1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17574.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Juhász Ferenc: A szent tűzözön regéi. Bp., 1969., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17575.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17576.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Loránt László Endre  (szerk.): Tudósítások a jelenről és a jövőről. Bp., 1955, Népszava. Kiadói félvászon kötés, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
17577.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft