Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 356

Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
17554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17555.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17556.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
17557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17558.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Bp., 1980: Európa. Kiadói egészvészon-kötésben, kiadói papír védőborítóval
17559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
17560.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban, közte foltos is. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL - NEM POSTÁZZUK!
17561.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Laude. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen egészen apró ütődéssel.
17562.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17563.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17564.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kerek egy esztendő 1957. Szerk.: Enczi Endre, Domokos Mátyás. Bp.,1956, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Címlapon ajándékozási sorokkal.
17565.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft