https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vadnai Béla: Verespataktól Lőcséig. (A magyar biztosítás története a XIX. századig.) A közművelődés könyvei 3. szám. Bp.,1942, Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács), (K. V. Filmnyomda-ny.), 61+3 p. Kiadói papírkötésben.
1
15751.

Vadnai Béla: Verespataktól Lőcséig. (A magyar biztosítás története a XIX. századig.) A közművelődés könyvei 3. szám. Bp.,1942, Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács), (K. V. Filmnyomda-ny.), 61+3 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Joszif Visszarionovics Sztálin. rövid életrajz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány.
1
15752.

Joszif Visszarionovics Sztálin. rövid életrajz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cimelia Pataviensia. Kostbare Hnadschriften aus Passau. Passau,1980, Staatliche Bibliothek Passau-Passavia Univertätsverlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
15753.

Cimelia Pataviensia. Kostbare Hnadschriften aus Passau. Passau,1980, Staatliche Bibliothek Passau-Passavia Univertätsverlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bokor Péter: Századunk képei. Bp., 1968, Gondolat. Sok érdekes képpel. Egészvászon kötés, volt könyvtári példány.
1
15754.

Bokor Péter: Századunk képei. Bp., 1968, Gondolat. Sok érdekes képpel. Egészvászon kötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
"Él magyar, áll Buda még!" Történeti muzeológiai tanulmányok. Szerk.: Zombori István. Bp., 2001., Magyar Múzeum Történész Társulat. Kiadói papírkötés.
1
15755.

"Él magyar, áll Buda még!" Történeti muzeológiai tanulmányok. Szerk.: Zombori István. Bp., 2001., Magyar Múzeum Történész Társulat. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Széchényi László: Mégis kisüt a nap. Ford.: Széchényi Kinga. Bp., 1992., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
15756.

Széchényi László: Mégis kisüt a nap. Ford.: Széchényi Kinga. Bp., 1992., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Pelle János: Az utolsó vérvádak. Az etnikai gyűlölet és a politikai manipuláció kelet-európai történetéből. Bp., 1995, Pelikán. Papírkötésben. Volt levéltári példány.
1
15757.

Pelle János: Az utolsó vérvádak. Az etnikai gyűlölet és a politikai manipuláció kelet-európai történetéből. Bp., 1995, Pelikán. Papírkötésben. Volt levéltári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Katonai perek 1945-1958. Katonai perek a kommunista diktatúra időszakában. Tanulmányok a fegyveres testületek tagjai elleni megtorlásokról a hidegháború kezdeti időszakában. Szerk.: Okváth Imre. Bp., 2001, Történeti Hivatal. Papírkötésben, szép állapotban.
1
15758.

Katonai perek 1945-1958. Katonai perek a kommunista diktatúra időszakában. Tanulmányok a fegyveres testületek tagjai elleni megtorlásokról a hidegháború kezdeti időszakában. Szerk.: Okváth Imre. Bp., 2001, Történeti Hivatal. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
14
 
Dr.Erdély Endre: A nyolcadik törzs nyomában. hn., 1996, a szerző kiadása. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15759.

Dr.Erdély Endre: A nyolcadik törzs nyomában. hn., 1996, a szerző kiadása. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Galántai József: A Habsburg-monarchia alkonya. Osztrák-magyar dualizmus 1867-1918. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15760.

Galántai József: A Habsburg-monarchia alkonya. Osztrák-magyar dualizmus 1867-1918. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Haller János: Hármas história. Hármas história. Melynek első része világbiró Nagy Sándor néhány nevezetes dolgait illeti. Második része jeles példabeszédekből áll. Harmadik része a nagy Trója veszedelmének legigazabb históriája. Debreczen, 1865. Telegdi. 479 l. Korabeli, sérült félvászon-kötésben.
1
15761.

Haller János: Hármas história. Hármas história. Melynek első része világbiró Nagy Sándor néhány nevezetes dolgait illeti. Második része jeles példabeszédekből áll. Harmadik része a nagy Trója veszedelmének legigazabb históriája. Debreczen, 1865. Telegdi. 479 l. Korabeli, sérült félvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Bakay Kornél: Őstörténetünk régészeti forrásai. I. Miskolc, 1997, Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.
1
15762.

Bakay Kornél: Őstörténetünk régészeti forrásai. I. Miskolc, 1997, Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz