Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 57

Kis imakönyv a magyar hadifoglyok és menekültek használatára. Vatikánváros, 1945, Vatikáni könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
16608.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16609.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Reviczky Aladár: Imák és intelmek katonák számára a háború idejére. Budapest, é.n., Szent-István-Társulat. Kiadói papírkötésben, foltos, firkált borítójú.
16610.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Müller Lajos: A jó Isten kórháza. Bp., 1917, Mária-kongregáció. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóban.
16611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ákos István: Krisztus urunk a szenvedők között. Budapest, 1942, Római kat. tábori püspökség. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban.
16612.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Honvéd imakönyv. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
16613.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16614.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hadak útján. Katolikus honvéd imakönyv. A borító és az első oldal félig hiányzik, szakadt állapotban van.
16615.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16616.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

16617.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

16618.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16619.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft