Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 35

Bérczi Ottó: Mikulástól Karácsonyig. Verses mesék könyve. Bp.,2005, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
17409.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17410.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

G. de Horne Vaizey: Féltucat lány. Elbeszélés fiatal lányok számára. D. Róna Emy rajzaival. Fordította: Wiesner Juliska. Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17412.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az 1935-ben kiadott Kner kiadvány reprint kiadása. A Kner nyomda száz éves fennállásának emlékére.
17413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Bp., é.n. Pallas. Ragasztott papírkötésben, séült
17414.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tutsek Anna: Régi emlékek. Bp., 1942. Dante. Kiadói félvászon kötésben, kis hibával
17415.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Chrestomathia az ifjúság számára. Szerk.: Vachot Sándorné. Pest, 1861, Engel és Mandello, 1 t.+10+ 269+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány laza lappal.
17416.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes, Filléres Könyvtár tétel, 2db. Sebők Zsigmond: A doktor úr. A Filléres Könyvtár sorozat 261. kötete. Bp., 1907, Singer és Wolfner kiadása. Illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott állapotban. + Herman Ottóné: Ők ketten. Mesék, történetek. A filléres Könyvtár sorozat 203. kötete. Bp., 1905, Singer és Wolfner kiadása. Illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
17417.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör képviselőjelölt. Dörmögő Dömötör utazásai III. Bp., 1912, Lampel Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17418.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

B. Csűrös Emilia:Lexi és a vöröskereszt.Aláírt példány! Bp., é.n., Pósa Károly. A címlapot Pál György festette, a szöveg közötti képek Kálmán Ágnes rajzai. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, javított gerinccel
17419.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft