https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 40

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szegedi szakácskönyv leírása azon ételeknek, melyek a Pálfy-féle rózsapaprikával a legízletesebben elkészíthetők. Szeged, 1908, Endrényi Imre. Kiadói papírkötésben, 16p.
1
17056.

Szegedi szakácskönyv leírása azon ételeknek, melyek a Pálfy-féle rózsapaprikával a legízletesebben elkészíthetők. Szeged, 1908, Endrényi Imre. Kiadói papírkötésben, 16p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
52
 
Sós József: Magyar néptáplálkozástan. Bp., 1942., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat-Rózsvölgyi és Társa, 280 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé laza címlappal, a gerincen apró sérüléssel.
1
17057.

Sós József: Magyar néptáplálkozástan. Bp., 1942., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat-Rózsvölgyi és Társa, 280 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé laza címlappal, a gerincen apró sérüléssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
[Draveczky Balázs] Balázs mester: Történetek terített asztalokról és környékükről. Bp., 1999., Pallas Stúdió. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Draveczky Balázs (1938-2003) által dedikált.
1
17058.

[Draveczky Balázs] Balázs mester: Történetek terített asztalokról és környékükről. Bp., 1999., Pallas Stúdió. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Draveczky Balázs (1938-2003) által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Tizenegyedik kiadás. Bp., 1929, Váncza és Társa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, hiányzó hátoldali borítóval és lapokkal. + D.-né Mittag Margit (szerk.): A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj-, és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Harmadik kiadás. Bp., 1938, Singer és Wolfner.
1
17059.

A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Tizenegyedik kiadás. Bp., 1929, Váncza és Társa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, hiányzó hátoldali borítóval és lapokkal. + D.-né Mittag Margit (szerk.): A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj-, és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Harmadik kiadás. Bp., 1938, Singer és Wolfner.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
1
17060.

Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VI. füzet. Pest, 1856, Herz János, 133 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
1
17061.

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VI. füzet. Pest, 1856, Herz János, 133 p. Kiadói papírkötésben, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Herczegh Sándorné - Dr. Leisen Erzsébet: Paprika a konyhában I. rész. Bp., é.n. Gergely István. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, gyűrött állapotban.
1
17062.

Dr. Herczegh Sándorné - Dr. Leisen Erzsébet: Paprika a konyhában I. rész. Bp., é.n. Gergely István. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, gyűrött állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kapitán Mária: 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. Bp.,1937, szerzői kiadás, 68 p. V. kiadás. Papírkötésben, kopottas állapotban, a borító sérült, foltos ragasztott.
1
17063.

Kapitán Mária: 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. Bp.,1937, szerzői kiadás, 68 p. V. kiadás. Papírkötésben, kopottas állapotban, a borító sérült, foltos ragasztott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kovács Józsefné: Tejes ételek könyve. Bp., 1929, Országos Tejpropaganda Bizottság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, foltos.
1
17064.

Dr. Kovács Józsefné: Tejes ételek könyve. Bp., 1929, Országos Tejpropaganda Bizottság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hajdú Ernőné: Jaj, mit főzzek? Bp., 1941, Officina. Kiadói papírborításban, foltos borító, firkákkal.
1
17065.

Hajdú Ernőné: Jaj, mit főzzek? Bp., 1941, Officina. Kiadói papírborításban, foltos borító, firkákkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szászné Bene Ilonka: Szakácskönyv. Gyergyószentmiklós, 1928., Sándory-Nyomda, 3-204 p. Átkötött egészvászon-kötés, firkált elülső szennylappal és címlappal, néhány szakadt lappal, kissé foltos lapokkal.
1
17066.

Szászné Bene Ilonka: Szakácskönyv. Gyergyószentmiklós, 1928., Sándory-Nyomda, 3-204 p. Átkötött egészvászon-kötés, firkált elülső szennylappal és címlappal, néhány szakadt lappal, kissé foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1939 Budapest Székesfőváros V. ker. Honvéd-utcai Cukrász, Sütő, és Molnár Szakirányú és Általános Jellegű Fiú Iparostanonciskola évkönyve. Közzétette: Bíró József. Bp., 1939., Iskola Igazgatósága,(Madách-ny.),15+1 p. Kiadói papírkötés.
1
17067.

1939 Budapest Székesfőváros V. ker. Honvéd-utcai Cukrász, Sütő, és Molnár Szakirányú és Általános Jellegű Fiú Iparostanonciskola évkönyve. Közzétette: Bíró József. Bp., 1939., Iskola Igazgatósága,(Madách-ny.),15+1 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz