Könyvek: Judaika Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2025956
17318
363
Books: Judaica
Galambos Péter: Emlék nagyapámnak, Fendrich Lipótnak. Bp., 2014. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2050885
17319
363
Books: Judaica
Várnai Pál: Életeim. hn.,2011, Zachor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2020079
17320
363
Books: Judaica
Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés. 2098181
17321
363
Books: Judaica
Ábrahám Vera: Szeged zsidó temetői. Szeged, 2016., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. 1936119
17322
363
Books: Judaica
Max Brod: Reubeni herceg. Bp., é.n. Tabor. Egészvászon kötésben. Kissé laza fűzéssel 1955889
17323
363
Books: Judaica
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel. 1955833
17324
363
Books: Judaica
Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói papírkötés. Reprint! 1955828
17325
363
Books: Judaica
Kol Jehuda. Héber ábécé és olvasókönyv. Bp.,2000,Makkabi. Kiadói papírkötés. 1974094
17326
363
Books: Judaica
Mákzór. Imádságos könyv az év minden napjára. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp.,é.n.,Schleisinger Jos. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopottas borítóval. 1955848
17327
363
Books: Judaica
Imádságos könyv a tanuló ifjúság és a nagy közönség számára. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Izráel istentisztelete. Tel-Aviv, é.n., "Sinai." Kiadói kemény-kötésben. 1956010
17328
363
Books: Judaica
Siddur Kol Ya'akov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft