Reklám Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2076532
12713
360
Advertisement
cca 1940 Gottschlig pénzvisszaadó üveg tálca, sérült matricával 16x21 cm 2076580
12714
360
Advertisement
cca 1930 Stühmer, országházat ábrázoló fám bonbonos doboz 21x15x cm 2076557
12715
360
Advertisement
Gerbeaud budapesti szállodák címkéjét tartalmazó csatos kis fa börönd formájú bonbonos doboz 18x11x7 cm 2070972
12716
360
Advertisement
Odol porcelán fogkefetartó, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 1607819
12717
360
Advertisement
14 db üres cigarettás doboz, nagyrészt magyar, nagyrészt jó állapotban / Empty vintage tobacco boxes 2018647
12718
360
Advertisement
Ulrich B. J. árjegyzéke, műszaki cikkek, vászonkötésben, gerince hiányzik 2056020
12719
360
Advertisement
cca 1965 Terimpex Budapest - Magyar kivitelre szánt élelmiszerek (Pick, Herz, Globus, Gyulai kolbász), reklámfotó, paszpartuban, 28×38 cm 2052702
12720
360
Advertisement
19 db régi, retro és újabb fém- és papír doboz, gyógyszeres, szivarkás, bonbonos, óratartó, stb 1618997
12721
360
Advertisement
1909 Reklámok a Vasárnapi Ujságból, kissé viseltes állapotban, 41x28 cm 1130988
12722
360
300000
Advertisement
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
1759651
12723
360
11000
Advertisement
cca 1930-1940 Lakos és Székely speciális gépgyár, elektromos, autogén hegesztő és festékszóró berendezésekre öröknaptár, kissé viseltes állapotban, sérült, foltos naptáras kartonlapokkal, 34,5x11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft