Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2071358
11059
360
Antique
Antik réz feszület, erősen kopott, jelzés nélkül, 21,5×10 cm 1774480
11060
360
24000
Antique
cca XVII-XVIII. sz. Közel keleti szúrófegyver. Karra csatolható tőr közelharchoz. Fém, gazdagon díszített. Piros és sötétzöld, az életet és halált szimbolizáló féldrágakő díszítéssel. Ezüsttel ötvözött fehér fém. / Medieval Middle-Eastern dagger for close fights. Ornamented metal with two half-gems. Silver alloy. 20 cm 2073624
11061
360
Antique
Jelzett réz cukordoboz kis horpadással 13x11 cm 2073629
11062
360
Antique
Káposztalevél formájú alpakka kínáló tál 40 cm 2072652
11063
360
11000
Antique
Ólomkristály váza ezüst (Ag.) peremmel, jelzett, metszett, karcolásokkal, m: 28 cm 2069601
11064
360
14000
Antique
cca 1920 Adriai Biztosító Társaság zománcozott fémtábla, Bruchsteiner és Fia, 26x36 cm 1881267
11065
360
Antique
Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm 1776719
11066
360
28000
Antique
cca 1800 Antik perzsa ónozott réz teáskanna, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 34,5 cm / cca 1800 Antique tinned cooper tea kettle/samovar, without hallmark, with signs of wear, m: 34,5 cm 1863700
11067
360
38000
Antique
cca 1900 ezüst (Ag,) boros kancsó, jelzett, mesterjeggyel, gravírozott üveggel, m:19 cm 2039832
11068
360
Antique
Szecessziós réz asztali lámpa búra nélkül. Új vezetékekkel 32 cm 2073551
11069
360
Antique
Réz olvasólámpa új vezetékkel, jó állapotban. 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft