Könyvek: Vallás Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2050854
17318
360
Books: Religion
A Müncheni Kódex négy evangéliuma. [1466.] Müncheni Kódex [1466.] A négy evangélium szövege és szótára. Décsy Gyula olvasata alapjén a szöveget sajtó alá rendezte és a szótári részt készítette Szabó T. Ádám. Az előszót Király László írta. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2028415
17319
360
Books: Religion
2 db vallási könyv: Kempis, Thomas a: De imitatione Christi libri quatuor. Regensburg, 1923, Friedrich Pustet. Vászonkötésben, jó állapotban.; Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1928, Szociális Missziótársulat. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban. 1894104
17320
360
Books: Religion
P. Soós István: Szent leckék és evangéliumok. Az egyházi év vásár- és ünnepnapjaira. Bp.,1912, Stephaneum Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötésben, pár helyen aláhúzással, két helyre latin és magyar nyelvű kézzel írt szöveget kötöttek be. 1996172
17321
360
Books: Religion
Dr. Takács Menyhért: Emlékbeszéd Dr. Fischer-Colbrie Ágoston kassai püspök fölött. Kassa, 1925, "Közigazgatási" Könyvnyomda, 36 p. Kiadói papírkötés. 2001636
17322
360
Books: Religion
Benkő István: Mondottam ember...Bibliai dolgozatok. Kecskemét,é.n.,Szerzői kiadás,(Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással. 2001688
17323
360
Books: Religion
Vallási néprajz 6. Szerk.: Bartha Elek, Dankó Imre, Küllős Imola, Molnár Ambrus. Debrecen, 1994, Református Teológiai Doktorok Kollégiuma Egyházi Néprajzi Szekciója. Kiadói papírkötés. 2001685
17324
360
Books: Religion
Vallási néprajz 5. Szerk.: Dankó Imre, Küllős Imola, Molnár Ambrus. Debrecen, 1991, Református Teológiai Doktorok Kollégiuma Egyházi Néprajzi Szekciója. Kiadói papírkötés. 2001716
17325
360
Books: Religion
Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk.: Dizseri Eszter. Bp.,1994, Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kartonált papírkötés.+Zsindelyné Tüdős Klára emlékkonferencia. 1995. július 22-23. hn.,1995, Oláh Miklós. Kiadói papírkötés. 2001778
17326
360
Books: Religion
...miként a csillagok... Dr. Koncz Sándor emlékére. Szerk.: Dienes Dénes. Alsóvadász, 1993, Református Egyházközség. Kiadói papírkötés. 2001646
17327
360
Books: Religion
Noszlopi László: A szeretet lélektana és bölcselete. Bp.,1944,Pantheon. Kiadói papírkötés. 1896260
17328
360
2200
Books: Religion
Egyháztörténet. II. évf. 1-2. füzet.1944 január-junius. Révész Imre közreműködésével szerkeszti Esze Tamás és Harsányi András. Bp., 1944, Attila-nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft