Üvegtárgyak Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2014035
11417
353
Glass-objects
Fújt madár figura, több rétegű, jelzés nélkül, m: 9 cm, matricás tálka, hibátlan, d: 10,5 cm 2012533
11418
353
Glass-objects
Tejüveg sétáló gyertyatartó, kopásnyomokkal, d: 15 cm 2012448
11419
353
Glass-objects
cca 1900 Párkák motívumával díszített, német feliratos üvegpohár, kis hibákkal, m: 12 cm 2012682
11420
353
Glass-objects
Különféle kis üveg tárgyak: vázak, tálkák (kettő jelzett), bonbonier, csorba nélkül, m:7-11 cm, d:8,5-13×11 cm összesen: 8 db 2011907
11421
353
Glass-objects
5 db kis üvegcse (gyógyszertári, parfümös, stb.), hibákkal 2016061
11422
353
Glass-objects
Kis üvegfigurák, hibátlanok, összesen 4 db 2011690
11423
353
2200
Glass-objects
Virágmintás tejüveg váza, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft