https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Reklám Tételek száma: 44
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1992388
12425
350
0
1200
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Taurus reklám fém hamutálka. kopott, d:9,5 cm 1990794
12426
350
0
1200
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
10 db sör reklám (Borsodi, Tuborg, stb.) 1993580
12427
350
0
1000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
7 db papírzacskó (Symphonia cigaretta, Viszkoza cigaretta) 1130988
12428
350
0
400000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1821859
12430
350
0
8000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
cca 1940 Több száz darab gyógycukorkás reklámos zacskó. kb 10 féle, sok példányban. 1647806
12431
350
0
32000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
cca 1920 Szent István cikoria, sérült zománctábla, 33×50 cm 1991444
12432
350
0
3600
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Staropramen pléh reklámtábla, karcos, 47×49 cm 1989214
12433
350
0
1000
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
cca 1970 20 db retro csokoládépapír Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz