Könyvek: Vadászat Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1961330
17157
350
Books: Hunting
Bársony István 2 munkája (egybekötve): Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel; Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval. 1992624
17158
350
Books: Hunting
2 db vadászkönyv Vadászati alapismeretek. Bp., 1978. Mezőgazdasági + Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp., 1976: Mezőgazdasági 1950833
17159
350
Books: Hunting
Nagy vadászkönyv. Szerk.: Papp Márió. Bp.,1980, Geoholding-SKO. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1966282
17160
350
Books: Hunting
3 db vadászkönyv: Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában. Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Gyimesi György: Megzabolázott szenvedély. 1916310
17161
350
Books: Hunting
Az állami vadászvizsga tesztkérdései. Szerk.: Heltay István. Bp.,(2001),Hubertus. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1989964
17162
350
Books: Hunting
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Bp., 1990, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben. Reprint. 1990026
17163
350
Books: Hunting
6db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Nahar. Indiai útinapló, Ünnepnapok, Denaturált Afrika, Afrikai tábortüzek. Alaszkában vadásztam, Csui. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban 1989407
17164
350
Books: Hunting
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben 1975164
17165
350
Books: Hunting
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1978, Mezőgazdasági, 259 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft