Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

Horváth Károly: Bródy-féle Budapest környékének turista-kalauza. Bp., Bródy József. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15072.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Füzi László-Walter Péter: Kecskemét Fő tere. Vallomás a városról. Kecskemét,2005,Kecskeméti Lapok Kft.Kiadói kartonált papírkötés.
15073.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nagy Dezső: Ceglédi séták. Gergye Zoltán. Ceglédi Füzetek 1. Cegléd, 1957, Kossuth Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
15074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Reznák Erzsébet: Kossuth Lajos kilencvenkét éve. Ceglédi Füzetek 27. Cegléd, 1992, Kossuth Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15075.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Harci Tibor-Kondor Endre: Úttörővezetők turisztikai zsebkönyve. Bp.,1980, Ságvári Endre. Kiadói papírkötés.
15076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a borító és a gerinc alsó sarkain kis sérüléssel, hiánnyal
15077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

The Capitol. A pictoral history of the Capitol and of the Congress. Washington, 1979, U. S. Government Printing Office. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dunaharaszti: Község az ország szívében. Kétnyelvű. Dunaharaszti, 1993. Kiadói kartonálásban 118p.
15079.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15080.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15081.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15082.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15083.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft