Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1966209
15108
350
Books: Travelling, Local History
Dávid-K. Németh-Torma, Tóth: Tanulmányok Tamási történetéből. Őskor, római kor, középkor, török kor. Szerk: Torma István. Tamási, 2015. 237p. KIadói kartonálásban. 1966339
15109
350
Végh Antal:Erdőháton, nyíren. Magyarország felfedezése sorozat Bp. 1972 Szépirodalmi Könyvkiadó, Egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval 1949579
15110
350
Tóth Antal: A Pesti vármegyeháza. Bp.,1972,Pest Megyei Tanács. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1949220
15111
350
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 1952150
15112
350
Michael Yamashita: Cseng Ho. A lenagyobb kínai felfedező nyomában. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1952048
15113
350
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején sérüléssel. 1952272
15114
350
Parkerdők Magyarországon. Szerk.: Mészöly Győző. Bp.,1981, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen felső részén sérüléssel. 1952260
15115
350
Alexay Zoltán: Szigetköz. Bp.,1994, Interpress-Adwest. Kiadói kartonált papírkötés. 1952244
15116
350
Szigetközzel kapcsolatos könyvtétel, 2 db: Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.+Bárdos Deák Péter: Megsebzett táj. Szigetköz. Bp.,1994, Pelikán. Kiadói kartonált papírkötés. 1951944
15117
350
Budapest Guest Book. Bp., é.n., Blue Skies. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Francesco Roncalli: Vaticanstadt. Vaticana, 1989, Monumenti, Musei e Gallerie Pontificie. Német nyelven. Kiadói papírkötés. 1952611
15118
350
A nyíregyházi Leánykálvineum. Református Tanítónőképző és Líceum Intézetének jubileumi évkönyve. 1928-1998. Szerk.: Ferenc Miklósné et alii. Nyíregyháza, 1998, (START-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1953655
15119
350
Schmidt Egon: Kócsagok birodalma. A Velencei-tó állatvilága. Bp.,1980, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft