Porcelán

Tételek száma: 99

Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11138.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

Zsolnay eozin mázas kis kaspó, jelzett, kopott, m:8 cm, d:8,5 cm
11139.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zsolnay búzavirág mintás váza és pillangó mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:12 cm
11140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay kávézó. Nagyméretű, masszív Zsolnay fajansz tábla. Két-oldalas. Lepattanásokkal  / large Zsolnay sign d: 43 cm
11141.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Zsolnay búzavirág mintás porcelán vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 5 cm.
11142.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

Zsolnay pillangómintás porcelán ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7×7x4 cm
11143.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, vízkőnyomokkal, d: 12 cm
11144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kopott, 10×6,5 cm
11145.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zsolnay kisfiú a búgócsigával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, h: 15 cm
11146.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
22

Hollóházi porcelán nagy kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11147.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi kacsó, matricás, jelzett, kopott, m:20 cm
11148.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hollóházi márvány mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11149.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft