Porcelán

Tételek száma: 99

Herendi Viktória mintás kistálka, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 7 cm + Herendi áttört virágos kosárka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, 10×7×3 cm
11126.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Herendi ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 7 cm
11127.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11

Herendi virágmintás reggeliző készlet: kiöntő, kancsó, 2 db csésze+alj, kistálka, tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
11128.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Herendi aranyfácános bonbonier, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, 14,5×10×9 cm
11129.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
26

Hollóháza Aqva Vitale, porcelán, matricás, hibátlan, dugó beletört,m: 23 cm
11130.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett m:7 cm,
11131.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zsolnay Pompadour mintás süteményes tányérok (6 db) emeletes kínálóval, jelzett, kopás nyomokkal, d:19-29 cm, m:35 cm
11132.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Zsolnay Pompadour mintás ovális tál készlet (7 db), jelzett, kopott, 24×17 cm (6×),  37×26 cm
11133.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett m:6 cm,
11134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay porcelán nyuszika, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 6,5x6,5 cm
11135.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zsolnay eozin mázas  tálka (Pécs főterével), jelzett, hibátlan, d:11 cm
11136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16

Zsolnay furulyázó pásztor, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11137.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft