Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1762657
19096
319
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, belül ajándékozási felirattal, jelzett, 12×8,5×1 cm, nettó 133,9 g 1762629
19097
319
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca címerrel, jelzett, 8×6×1 cm, bruttó 66,2 g 1655127
19098
319
80000
Jewellery
Ezüst (Ag.) asztali lámpa, több részből összerakott, jelzett, levágott dróttal, fa talapzaton, javított, sérült gyertya üveggel, m: 55 cm, bruttó:1490 g 1319026
19099
319
70000
Jewellery
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set 1764296
19100
319
170000
Jewellery
Ezüst(Ag) evőeszközkészlet, jelzett, 43 db, nettó: 1410 g + kések bruttó: 880 g
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft