https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.
1
16448.

Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott.
1
16449.

Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
1
16450.

Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1943, Dante. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.
1
16451.

Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1943, Dante. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vámbéry Rusztem: Az élő múlt. Politikai téveszmék - társadalmi babonák. Bp.,(1931), Pantheon, (Fővárosi Nyomda Rt.-ny.), 435+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső kötéstáblára, és gerincre kasírozták, kopott borítóval.
1
16452.

Vámbéry Rusztem: Az élő múlt. Politikai téveszmék - társadalmi babonák. Bp.,(1931), Pantheon, (Fővárosi Nyomda Rt.-ny.), 435+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső kötéstáblára, és gerincre kasírozták, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Groza Péter: A börtön homályában. Malmaison 1943-1944 telén. Nagyvárad, 1945, "Grafika" Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, szakadozott borító szélekkel, javított gerinccel.
1
16453.

Dr. Groza Péter: A börtön homályában. Malmaison 1943-1944 telén. Nagyvárad, 1945, "Grafika" Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, szakadozott borító szélekkel, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szűts Iván: Múlt és jelen. Székesfehérvár, 1909, Debrecenyi István, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.
1
16454.

Szűts Iván: Múlt és jelen. Székesfehérvár, 1909, Debrecenyi István, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz