Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1725990
30470
315
4600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag és Br emlékérem pár (25,37g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP6 1728645
30471
315
Numizmatika
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem, sérült, eredeti dísztokban (60mm) T:2 HP 754. 1652300
30472
315
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT" Br plakett (68x100,5mm) T:2 / Hungary 1926. "DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT" Br plaque. Sign.: Lajos Berán (68x100,5mm) C:XF 1731175
30473
315
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Dr. Baumgartner Alajos" Br plakett (100mm) T:2 HP. 1324. 1729867
30474
315
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) DN "Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület Hálája Jeléül" Br lemezérem, rögzítésre szolgáló két lyukkal (60mm) T:2 1729035
30475
315
Numizmatika
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1- 1725322
30476
315
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2 1640985
30477
315
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm) 1725746
30478
315
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" Ag és ezüstpatinázott Br emlékérem (35,75g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo KE41 1725689
30479
315
4600
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem (35,8g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP25 1641552
30480
315
Numizmatika
Bognár György (1944- ) 1988. "A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30" piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. "The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988." piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25 1729839
30481
315
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott, piefort fém emlékérem eredeti tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft