Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

15838.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

15839.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

15840.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Heltai Jenő: Egy fillér. Bp., (1940), Széchenyi Rt. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, jó állapotban.
15841.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

15842.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szép Ernő: Felnőtteknek. Bp., (1942), Hungária. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban.
15843.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Bp.,(1907), Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült hiányos gerinccel, kopottas borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel. A szerző által dedikált!
15844.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31

15845.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Bp.,(1899),Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, benne illusztrált papírboríróval, hiányzó elülső szennylappal, festett lapélekkel.
15846.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Gárdonyi Géza: Göre Martsa lakodalma. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Harmadik eresztés. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, benne illusztrált papírboríróval.
15847.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gárdonyi Géza: Pöhölyék és másefféle falusi történetek. Harmadik kiadás. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 158+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő Bp.,  belül illusztrált papírborítóval, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval.
15848.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

15849.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft