https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 122

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dobrovits Aladár: Egyiptom és a hellenizmus. Parthenon-tanulmányok. Budapest, 1943, Parthenon-Franklin-Társulat, 90+2 p. Kiadói félvászon-kötésben, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
1
13167.

Dobrovits Aladár: Egyiptom és a hellenizmus. Parthenon-tanulmányok. Budapest, 1943, Parthenon-Franklin-Társulat, 90+2 p. Kiadói félvászon-kötésben, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
1
13168.

Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Köre, 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon, jó állapotban.
1
13169.

Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Köre, 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Balla Antal: Az északamerikai Egyesült Államok története. Bp., Müller Károly kiadás.
1
13170.

Dr. Balla Antal: Az északamerikai Egyesült Államok története. Bp., Müller Károly kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Heltai Gáspár: Magyar Krónika. I. Nyomtattatott Kolozsvárott 1574-ben. Most pedig újonnan Nagy-Győrben 1789-ben.  Átkötött bordázott félbőr kötés, 8+472 p. A könyv elülső kötéstáblájának hátoldalán ex libris-szel. Csak első kötet! A címlap és a hátoldala restaurált. A könyv lapja a 370-472 p. között a lapok szakadtak, viseltesek. A főszöveg olvasható, de a lapszéli szöveg részben olvashatatlan a sérülés miatt. A könyv lapjai foltosak.
1
13171.

Heltai Gáspár: Magyar Krónika. I. Nyomtattatott Kolozsvárott 1574-ben. Most pedig újonnan Nagy-Győrben 1789-ben. Átkötött bordázott félbőr kötés, 8+472 p. A könyv elülső kötéstáblájának hátoldalán ex libris-szel. Csak első kötet! A címlap és a hátoldala restaurált. A könyv lapja a 370-472 p. között a lapok szakadtak, viseltesek. A főszöveg olvasható, de a lapszéli szöveg részben olvashatatlan a sérülés miatt. A könyv lapjai foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel. A könyv gerince kopottas, sérült, a kötése sérült, a könyvből pár lap kijár.
1
13172.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel. A könyv gerince kopottas, sérült, a kötése sérült, a könyvből pár lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, karton védőtokban, jó állapotban.
1
13173.

Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, karton védőtokban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Képes Krónika I-II. I. Latin eredeti hasonmás kiadás. II. A latin eredeti magyar fordítása, Bellus Ilona munkája, Kristó Gyula, Dercsényi Dezső, Csapodiné Gárdonyi Klára kísérőtanulmányaival. Budapest, 1987, Helikon Kiadó. Kiadói műbőr kötés, eredeti kiadói karton papír dobozban, angol, német és magyar nyelvű ismertető lapokkal. Szép állapotban.
1
13174.

Képes Krónika I-II. I. Latin eredeti hasonmás kiadás. II. A latin eredeti magyar fordítása, Bellus Ilona munkája, Kristó Gyula, Dercsényi Dezső, Csapodiné Gárdonyi Klára kísérőtanulmányaival. Budapest, 1987, Helikon Kiadó. Kiadói műbőr kötés, eredeti kiadói karton papír dobozban, angol, német és magyar nyelvű ismertető lapokkal. Szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!
1
13175.

Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
EUR
,
625,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hans Dernschwam: Erdély, Besztercebánya, Törökországi útinapló. Budapest, 1984,  Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
13176.

Hans Dernschwam: Erdély, Besztercebánya, Törökországi útinapló. Budapest, 1984, Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lakatos Sándor: IV. Károly és a délszlávok. Budapest, 1920, Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói tűzött papírkötés, a borítója hiányzik, de egyébként jó állapotban.
1
13177.

Lakatos Sándor: IV. Károly és a délszlávok. Budapest, 1920, Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói tűzött papírkötés, a borítója hiányzik, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Budapest, 1941, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
13178.

Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Budapest, 1941, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz