Könyvek: Történelem

Tételek száma: 122

13191.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1956 plakátjai és röplapjai. Október 22. - november 5. Szerk.: Izsák Lajos, Szabó József, Szabó Róbert. Budapest, 1991, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
13192.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Imreh István: Erdélyi hétköznapok 1750-1850. Társadalom-, és gazdaságtörténeti írások a bomló feudalizmus időszakáról. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
13194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Népélet és jogalkotás a középkori Újlakon. Fordította és a kísérő szövegeket írta: Hegedűs Antal. Újvidék, 1983, Forum Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kissé kopottas borítóval.
13195.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Méray-Horváth Károly: Amerika cézárja. Bp., 1915, Athenaeum. Kopott, sérült gerincű díszes vászonkötésben.
13196.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fischer Ferenc: Minden erőnkkel a revízióért! Kispest, Fischer Ferenc. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
13197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13198.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Székely felkelés 1595-1596. Előzményei, lefolyása, következményei. Szerk.: Benkő Samu, Demény Lajos, Vekov Károly, Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban. Jó állapotban.
13199.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Virág Gábor: A kishegyesi iparosság története. Újvidék, 2008, Forum Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
13200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A dolgozó nép alkotmánya, A Magyar Népköztársaság alkotmánya. Budapest, 1949, Szikra. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt borítóval, sérült kötéssel.
13201.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13202.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft