Eckhart Ferenc: Magyarország története. Budapest, 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Nyolcadik kiadás. Korabeli kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, az elülső borító belsején a Magyar Királyi Vallás és Közoktatásügyi Miniszter ajándéka címkével. Jó állapotban.
Népélet és jogalkotás a középkori Újlakon. Fordította és a kísérő szövegeket írta: Hegedűs Antal. Újvidék, 1983, Forum Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kissé kopottas borítóval.
Fruin Róbert: Tíz év a Németalföldi Szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Budapest, 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapélekkel, ceruzás aláhúzásokkal. Töredék kötet.