Könyvek: Történelem

Tételek száma: 122

13215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Holl Imre: Sopron középkori városfalai III. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 98. évfolyam 1971. évi 1. számából. Budapest, 1971. Tűzött, 20 p. Több szövegközi fekete-fehér fényképpel.
13216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13217.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Walther Pahl: Das politische Antlitz der Erde. Leipzig, 1939, Wilhelm Goldmann Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. A dualizmus bukása és a Dunai Egyestült Államok. Budapest, 1918, Uj Magyarország Rt. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, széteső állapotban.
13219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Soltész Zoltánné: A Mátyás-graduale. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. 147 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13220.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13221.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13222.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes történelem könyvek, 2 db.: Thuróczy János: A magyarok krónikája. Fordította Horváth János. Pro Memoria. Budapest, 1980, Európa Könyvkiadó. Kiadói viseltes papírkötés.  István Király Emlékezete. Budapest, 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
13223.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Beke László: Il diario di uno Studente. Budapest Ottobre-Novembre 1956. Egy diák naplója. Budapest 1956 október-november. Milano, 1957, Longanesi & C. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. / A Student's Diary, paperbinding, in italian language.
13224.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13225.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Krmann Dániel: Küldetésem története 1708-1709.  Bp., 1984, Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13226.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft