Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 186

1913 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. VI. naggyűlés. Bp., 1913. M. Sebésztársaság. 220 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
13622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13623.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13625.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13626.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Schmidt József: Fémtechnologia. Szerszámgépek. Bp., 1928. Traub B. és Tsa. Kiadói, kissé elhajlott papírkötésben.
13627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13628.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

V. O. Tauszon: Parányi lények hatalmas művei. Bp., 1950, Hungária. 139 p. Kiadói papírkötésben.
13629.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13630.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Otto Neumann: Handbuch der gesamten Dampfwascherei für Textilstoffe. Halle a.S. , 1921, Carl Marhold. Kiadói félvászon, 262 p. Kézikönyv a gőzmosodai textilszövetekhez. Német nyelven. / Handbook of all steam laundry to textile. Half cloth-binding.
13631.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Petur László: Ikárusz szárnyain. Budapest, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon kötés. Repüléstörténeti könyv, Köpeczi Bócz István rajzaival, számos fekete-fehér képpel illusztrálva.
13632.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Julian Sorrel Huxley: Élet és halál. Egy biológus esszéi. Fordította Koroknay István. Világkönyvtár. Budapest, é.n., Révai, 250 p. Kiadói papírkötés, viseltes, ragasztott borítóval.
13633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft