Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 186
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1334262
13610
276
Books: Science and technology
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Borítótáblák alján sérült kiadói egészvászon-kötésben. 1334187
13611
276
Books: Science and technology
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, kifogástalan, újszerű állapotban. 1284413
13612
276
Books: Science and technology
Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 mellékltettl. Budapest, 1930, M. Kir. állami Térképészet. Elvált gerincű kiadói papír kötésben. 1320744
13613
276
Books: Science and technology
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Bp. 1913. Dick Manó. XVI, 439 p. Fordította: Gábor Andor. Korabeli félvászonkötésben 1334378
13614
276
Books: Science and technology
Az otthon és gazdasága. Szerk. Gombocz Endre. Bp., 1933, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben. 1218689
13615
276
Books: Science and technology
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások. 1221849
13616
276
Books: Science and technology
Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos. 1218448
13617
276
Books: Science and technology
Vámossy Zoltán, Fenyvessy Béla, Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Bp., 1914, Mai Henrik és Fia. Korabeli félvászonkötésben. 1272343
13618
276
Books: Science and technology
Riesz József: Fémipari szakrajz. Vezérfonal az ipt. iskolai fémipari szakrajz tanulásához. Bp., é.n. Vörösváry. 92 p. Kiadói papírkötésben. 1258055
13619
276
Books: Science and technology
1939 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXV. naggyűlés. Bp., 1939. M. Sebésztársaság. 337 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel. 1252737
13620
276
Books: Science and technology
Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben. 1252734
13621
276
Books: Science and technology
1918 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. XI. naggyűlés. Bp., 1918. M. Sebésztársaság. 333 p. Korabeli egészvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft