Fotó

Tételek száma: 256

1935 Kinszki Imre (1901-1945): Délelőtt a parkban, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28x23 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Morning in the park, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28x23 cm
11534.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Vasárnapi ebéd, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28,5x22,5 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Sunday lunch, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28,5x22,5 cm
11535.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

cca 1930 Angelo (1894-1974): Királynő, vintage felvételről készült mai nagyítás, 25x18 cm / Angelo (1894-1974): Queen, modern copy of vintage photo, 25x18 cm
11536.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910 Balogh Rudolf (1879-1944): Ismeretlen nő portréja. Ceruzával és Balogh Rudolf címkéjével jelzett nagyméretű vintage fotó kartonon. Fotó méret 17x22 cm
11537.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1936 Csík Ferenc (1894-1984): Játék, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
11538.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Csókás Péter: Vintage fotóművészeti alkotás. pecséttel jelezve 18x25 cm
11539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1968 Czakó László (?-?) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, 38x28 cm
11541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1969 Darkó István 2 db feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, az egyik kasírozva, 40x30 cm
11542.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1929 Demeter Károly (1892-1983) párizsi korszakában készült, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása, 22x17 cm, karton 34x24 cm / cca 1929 Károly Demeter (1892-1983): Nude, vintage photo, 22x17 cm
11543.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 1965 Dezső Pál (?-?) 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik feliratozva, 40x30 cm és 30x30 cm
11544.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
9

cca 1940 Balett táncosok, Foto Fekete, kis szakadással, tűnyomokkal, 23,5x18 cm
11545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft