Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1217239
12796
266
Books: Travelling, cities
Molnár Gábor: A dzsungel doktora. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben. 1257687
12797
266
Books: Travelling, cities
dr. Fónyad Dezső: Emlékezzél meg az ősidőkről.. A monori református keresztyén anyaszentegyház története. 64p. 1284417
12798
266
Books: Travelling, cities
Földrajzi témájú nyomtatványok: Magyar Földrajzi Irodalom, 1948 A Magyar Állami Földtani Intézet jelentése, Adatok a magyar barlangkutatás történetéhez, 3 orosz földrajzi nyomtatvány, Barlangvilág c. újság egy száma 1284400
12799
266
Books: Travelling, cities
Dr. Balla Antal: Az északamerikai Egyesült Államok története. Bp., Müller Károly kiadás. 1284324
12800
266
Books: Travelling, cities
Ing. Eduard Pichl: Führer durch die Karnische Haupstette. Wien, 1929, Artaria. Kiadói egészvászon kötésben. 1284256
12801
266
Books: Travelling, cities
Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással 1284411
12802
266
Books: Travelling, cities
Kessler Hubert: Az aggteleki cseppkőbarlang leírása és feltárásának története. Szerző fényképeivel és rajzaival (Bp. 1941. Mérnökök ny.) 56 p. képekkel 1284193
12803
266
Books: Travelling, cities
Szívos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Bp., 1911, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban. / With many interesting illustrations. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition. 1143796
12804
266
Books: Travelling, cities
Hille Alfréd: Az 1905. szeptemberi calabriai rengés elemei. Pécs, 1914. Wessely és Horváth. 26p. + 2 térkép. Borítón kis szakadásokkal 1143791
12805
266
Books: Travelling, cities
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft