https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sipos József: Az Egyháziak’ Érdemei az emberiségről, és a’ mai Hivatalosok’ Hálátalansága azok eránt, egy egyházi Beszédben megvilágosítva, .. melly’ mélt. Tiszt. Hallerkői gróf Haller Ferentz úrnak … tartatott. Nagy-Váradon a’ B. Asszony’ Székes-Templomában, Pünkösd után a’ XIX-dik Vasárnapon, az 1828-dik esztendőben. Nagy-Váradon, 1828. Tichy János. 48 p. Fűzve.
1
13784.

Sipos József: Az Egyháziak’ Érdemei az emberiségről, és a’ mai Hivatalosok’ Hálátalansága azok eránt, egy egyházi Beszédben megvilágosítva,
.. melly’ mélt. Tiszt. Hallerkői gróf Haller Ferentz úrnak … tartatott. Nagy-Váradon a’ B. Asszony’ Székes-Templomában, Pünkösd után a’ XIX-dik Vasárnapon, az 1828-dik esztendőben. Nagy-Váradon, 1828. Tichy János. 48 p. Fűzve.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.
1
13785.

Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
1
13786.

Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a worn out paper binding, otherwise in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín.  Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.
1
13787.

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín. Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dóczi Lajos: Széchy Mária. Történeti színmű. Budapest, 1885, Ráth Mór. gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél, jó állapotban.
1
13788.

Dóczi Lajos: Széchy Mária. Történeti színmű. Budapest, 1885, Ráth Mór. gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
13789.

Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Abonyi Lajos: A mi nótáink. 1-4. köt. Pest, 1864, Kisfaludy Társaság. Két kötetbe kötve, kopott félbőr kötésben, foltos, részben javított lapokkal.
1
13790.

Abonyi Lajos: A mi nótáink. 1-4. köt. Pest, 1864, Kisfaludy Társaság. Két kötetbe kötve, kopott félbőr kötésben, foltos, részben javított lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Wilhelm Pehle: Der Kegelsport. Leipzig-Zürich, é.n., Grehlein. Kiadói félvászon kötésben.
1
13791.

Wilhelm Pehle: Der Kegelsport. Leipzig-Zürich, é.n., Grehlein. Kiadói félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lampérth Géza: Kuruczvilág. Veér Judit rózsája és más kurucztörténetek. Bp., 1907, (Franklin). 187 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben.
1
13792.

Lampérth Géza: Kuruczvilág. Veér Judit rózsája és más kurucztörténetek. Bp., 1907, (Franklin). 187 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Florian: Galatée. Estelle. Deux pastorales. Bp., 1828, Hartleben. Korabeli amatőr papírkötésben.  Az előzéklap hiányzik.
1
13793.

Florian: Galatée. Estelle. Deux pastorales. Bp., 1828, Hartleben. Korabeli amatőr papírkötésben. Az előzéklap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rusznyák Gyula dr.: Faluvédelem. (A falu társadalmi problémái). Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói papír kötésben.
1
13794.

Rusznyák Gyula dr.: Faluvédelem. (A falu társadalmi problémái). Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jókai Mór: Kisebb beszédei. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben. + Jókai Mór: Emlékbeszéd Rudolf trónörökös és egyéb beszédek. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben.
1
13795.

Jókai Mór: Kisebb beszédei. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben. + Jókai Mór: Emlékbeszéd Rudolf trónörökös és egyéb beszédek. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz