Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

13735.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13736.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13737.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói puhakötésben.
13738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13739.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fábry Sándor: Dizájn Center. Bp., 2005, Bohumil Kft. Illusztrált, kiadói nyl-vászonkötésben. A sarkok kopottak.
13740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Judith Miller: Miller's Antiques Encyclopedia. New Edition. London, 2005, Index Books Ltd. 560 p. Kiadói keménykötésben.
13741.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13742.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13743.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Sárosy Gyula arany trombitája és egyéb hazafias költeményei I. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
13744.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vahot Imre emlékiratai. Nemzeti Könyvtár. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A gerincen apró sérülés, egyébként jó állapotban.
13745.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13746.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft