Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

13699.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13700.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13701.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13702.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13703.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csurka Gergely: Győzelemre születtek. Bp., 2000, Híd Rádió Rt. Steinmetz Barnabás vízilabdázó, a könyv egyik szereplőjének dedikációjával.
13704.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., é.n.,  Egyetemi Nyomda. Számos képpel. Kiadói kopottas, sérült gerincű félbőr kötésben.
13705.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13706.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Francois Mauriac: Ami elveszett. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13707.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13708.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Reprint kiadás. Bp., 1988, Szépirodalmi. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.
13709.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Budapest lexikon I-II. A-Z. Főszerkesztő Berza László. Bp., 1993, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13710.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft