Lelkes Nándor József: Kurucok előre... Novellák a legendás kuruckorból. Bp., é.n., Pax Kiadóvállalat. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. A kötet lapjai ázástól hullámosak.
Dr. Bajza József: Petőfi István versei Havasok könyve. - Kacziány Géza: Petőfiről és mestereiről. Petőfi könyvtár XVII-XVIII. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és társa. Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötés, jó állapotban. A gerinc elszíneződött.
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Anakreoni dalok. Ódák. Marosvásárhelyi gondolatok. A lélek halhatatlansága. Dorottya. Gyoma, 1921. Kner Izidor. 201 p. A fametszetű könyvdíszeket Kozma Lajos készítette. ( Kner-Klasszikusok IV. kötete.) Átkötve, korabeli viseltes félvászonkötésben. Mindössze 1200 példányban jelent meg.