Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 66

Olaszország 1680. "Krisztina svéd királynő" jelzetlen Sn emlékérem. Készítő: Giovanni Hamerani (33,88g/36mm) T:2- ph. / Italy 1680. "Queen Christina of Sweden" Sn medal without mark. "REGINA CHRISTINA / NE MI BISOGNA NE MI BASTA". Artist: Giovanni Hamerani (33,88g/36mm) C:VF edge error
30540.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Olaszország / Trapani 1917. "F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország 17. július 8." Br birkózó érem (85,8g/60mm) T:2 zöldes patina Italy / Trapani 1917. "F.I.A.P. / Italy - Hungary 8th July 17" Br wrestler medal (85,8g/60mm) C:XF greenish patina
30541.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
25

Olaszország / Toszkána DN "Vittoria della Rovere de Medici" Br emlékérem. Szing.: Antonio Selvi (1679-1753)(169,89g/81mm) T:2- ph. / Italy / Tuscany ND "Vittoria della Rovere de Medici" Br medal. "VICTORIA ROBOR M D ETRVR / DOS IN CANDORE". Sign.: Antonio Selvi (1679-1753) (169,89g/81mm) C:VF edge error
30542.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Pápai Állam 1900. "XIII. Leó / Jubileumi emlékérem" Br emlékérem (48,35g/47mm) T:1,1- / Papal States 1900. "Leo XIII / Jubilee Medal" Br commemorative medallion. "ANNVS SACER LEONE XIII P M / CHRISTO DEO SERVATORI NOVI SAEC DEDICATIO" (48,35g/47mm) C:UNC,AU
30543.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Vatikán 1973. "XXIII. János pápa halálának 10. évfordulója" Ag emlékérem tokban. Szign.: G.M. Monassi (40g/0.925/44mm) T:PP oxidáció, ujjlenyomat, felületi karc / Vatican 1973. "10th Anniversary of the Death of Pope John XXIII" Ag medal in case. Sign.: G.M. Monassi (40g/0.925/44mm) C:PP oxidation, fingerprint, slightly scratched
30544.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1935. "Elmélkedő tudós" bronzírozott Cu lemezplakett. Szign.: Heks (104,48g/144x104mm) T:2 / 1935. "Contemplative Scholar" bronzed Cu plate plaque. Sign.: Heks (104,48g/144x104mm) C:XF
30545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft