Porcelán

Tételek száma: 133

11217.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Szecessziós nőalak, porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
11218.

Kikiáltási ár:
800 Ft

2 db francia városképes porcelán tányér (Versailles, L'hôtel de ville, Le Petit Trianon), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
11219.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Páduai Szent Antal, porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, m: 17 cm
11220.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kis dandyk, német porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11221.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Hegedülő kisfiú, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, egy helyütt apró repedéssel, m: 9 cm
11222.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Porcelán pipázó fiúcska, kézzel festett, jelzés nélkül,lepattanással, m:15cm,
11223.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Porcelán virágváza, jelzés nélkül, matricás,apró lepattanásokkal, 18x14cm
11224.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lány népi ruhában, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
11225.

Kikiáltási ár:
800 Ft

2 db porcelán kutya, egyik jelzett (Royal Dux), hibátlanok, m: 8 cm, 10 cm
11226.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

3 db medve figura, kézzel festett porcelán, kettő jelzett(Royal Dux, Hollóházi), hibátlanok, m: 9 és 12 cm
11227.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9

Keleti életképes porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm
11228.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft