https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Das goldene Buch der Rolleiflex. Herausgegeben von Walther Heering. Harzburg, 1936, Dr. Walther Heering Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sok fotóval illusztrált, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition
1
13499.

Das goldene Buch der Rolleiflex. Herausgegeben von Walther Heering. Harzburg, 1936, Dr. Walther Heering Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sok fotóval illusztrált, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ioachim Miloia (szerk.):Galeria Maestrilor Clasici. Pictura Renasterii. (60 planse colorate). Arad, 1930, Editura "Enciclopadia". Művészeti történeti kiadvány, offset kivágott képekkel illusztrált. Kissé viseletes, kiadói karton mappában.
1
13500.

Ioachim Miloia (szerk.):Galeria Maestrilor Clasici. Pictura Renasterii. (60 planse colorate). Arad, 1930, Editura "Enciclopadia". Művészeti történeti kiadvány, offset kivágott képekkel illusztrált. Kissé viseletes, kiadói karton mappában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balogh László: Eduard von Grützner 1846-1925. Ein Münchner Genremaler der Gründerzeit. Monographie und kritisches Verzeichnis seiner Ölgemälde, Ölstudien und Ölskizzen. Mainburg, 1991, Pinsker-Verlag. Rengeteg színes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13501.

Balogh László: Eduard von Grützner 1846-1925. Ein Münchner Genremaler der Gründerzeit. Monographie und kritisches Verzeichnis seiner Ölgemälde, Ölstudien und Ölskizzen. Mainburg, 1991, Pinsker-Verlag. Rengeteg színes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Czére Andrea: L'eredità Esterházy. Disegni italiani del Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13502.

Czére Andrea: L'eredità Esterházy. Disegni italiani del Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gink Károly, Keresztury Dezső: Változatok Bartók színpadi műveire: A csodálatos mandarin nyomán; A kékszakállú herceg vára nyomán; A fából faragott királyfi nyomán. Bp., 1976, Gondolat. 3 db könyv, papírkötésben, jó állapotban.
1
13503.

Gink Károly, Keresztury Dezső: Változatok Bartók színpadi műveire: A csodálatos mandarin nyomán; A kékszakállú herceg vára nyomán; A fából faragott királyfi nyomán. Bp., 1976, Gondolat. 3 db könyv, papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Werner Schade: A Cranach festőcsalád. Bp., 1983. Corvina. Védőborítóval
1
13504.

Werner Schade: A Cranach festőcsalád. Bp., 1983. Corvina. Védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
1
13505.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Avantgarde könyvművészeti alkotás, vagy tipográfus oktató darab: ................. Ide írja az Ön nevét: Thension classic Album. Jelen albumot éppen csak elkezdték írni ( " A téma megközelítése nem olyan egyszerű. Nem úgy megy, hogy megfújjuk és már mindjárt trombita.") A kiadóra ill. az évszámra vonatkozó részt kérem töltse ki. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. 13 nyomtatott és kb 160 üres oldal
1
13506.

Avantgarde könyvművészeti alkotás, vagy tipográfus oktató darab: ................. Ide írja az Ön nevét: Thension classic Album. Jelen albumot éppen csak elkezdték írni ( " A téma megközelítése nem olyan egyszerű. Nem úgy megy, hogy megfújjuk és már mindjárt trombita.") A kiadóra ill. az évszámra vonatkozó részt kérem töltse ki. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. 13 nyomtatott és kb 160 üres oldal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.
1
13507.

Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.
1
13508.

Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
1
13509.

Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Das Tier in der Kunst. Ausstellung. Zacke Auktionen & Galerie GmbH (Palais Esterházy, Wien), 10 Juni - 13 Juni 2003. Német nyelven, papírkötésben, jó állapotban.
1
13510.

Das Tier in der Kunst. Ausstellung. Zacke Auktionen & Galerie GmbH (Palais Esterházy, Wien), 10 Juni - 13 Juni 2003. Német nyelven, papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz